Bouwen met Staal | Veelzijdig, flexibel, duurzaam Bouwen met Staal

Medewerkers

Bouwen met Staal telt 13 medewerkers en 1 directeur. Even voorstellen:

« terug naar Organisatie

M.A. Barendsz (Mic) - projectleider - mic@bouwenmetstaal.nl
A. Dolsma (Arend) - projectleider marketingcommunicatie - arend@bouwenmetstaal.nl
J.C. van Eijk (Jan Carel) - hoofd opleidingen - jancarel@bouwenmetstaal.nl
ir. C.H. van Eldik (Cor) - uitgever - cor@bouwenmetstaal.nl
J.E.M. van Gerven (Jessica) - senior-secretaresse/office manager - jessica@bouwenmetstaal.nl
dr.ir. A.F. Hamerlinck (Ralph) - projectleider/technisch adviseur - ralph@bouwenmetstaal.nl
ir. J.P. den Hollander (Jan-Pieter) - projectleider duurzaamheid - janpieter@bouwenmetstaal.nl
G.A.W. Hoogendijk (Gerda) - senior-secretaresse - gerda@bouwenmetstaal.nl
ir. F. Maatje (Frank) - directeur - frank@bouwenmetstaal.nl
H. Orsel (Henk) - redactiemedewerker - henk@bouwenmetstaal.nl
ing. M. Pauw (Marco) - hoofdredacteur/projectleider - marco@bouwenmetstaal.nl
ir. B. Potjes (Bennie) - technisch adviseur - bennie@bouwenmetstaal.nl
A. Verboon (Annick) - secretaresse - annick@bouwenmetstaal.nl